Bramy rolowane Kraków


Rolowane bramy garażowe swoim wyglądem przypominają rolety stosowane w oknach i drzwiach balkonowych. Zalicza się je do rozwiązań z wyższej półki, nie tylko ze względu na to, że są droższe od bram uchylnych czy segmentowych. Te produkty posiadają wiele różnych zalet, ale jedną z najważniejszych jest to, że nie zajmują dużo miejsca zarówno przed wjazdem do garażu, jak i wewnątrz niego. To rozwiązanie polecane szczególnie właścicielom garaży o niewielkiej powierzchni.

Bramy rolowane - Kraków
Niezwykle istotną zaletą bram rolowanych jest ich funkcjonalność. Najczęściej wyposażona są ona w automatyczny system, który pozwala zdalnie sterować otwieraniem i zamykaniem. Nowoczesne rolowane bramy najlepiej sprawdzają się w garażach o niewielkim metrażu, gdzie każdy metr powierzchni jest na wagę złota. W takiej instalacji nie trzeba stosować prowadnic, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca. Kolejną ważną zaletą rolowanych bram garażowych jest ich estetyka. W naszej ofercie możesz znaleźć wiele różnych tekstur i wzorów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz produkt do elewacji budynku. Istotne jest również to, że taka brama jest uniwersalna, więc można ją zamontować praktycznie w każdym miejscu. Nawet jeśli wcześniej planowane było zastosowanie innego rozwiązania.

W jakich garażach najlepiej sprawdzają się rolowane bramy w Krakowie?
Korzystanie z rolowanej bramy garażowej jest bardzo komfortowe, ponieważ nie zabiera ona miejsca ani na zewnątrz, ani wewnątrz. Świetnie sprawdza się w garażach z jednym stanowiskiem. Ich szerokość może wynosić nawet 5 m, więc stosuje się ją także w pomieszczeniach przeznaczonych na dwa samochody. W przypadku rolowanej bramy nie ma znaczenia także nadproże, ponieważ bez problemu można ją zamontować w nadprożach prostokątnych i łukowych. Należy pamiętać o tym, aby do tego zadania wynająć doświadczonych fachowców, ponieważ montaż jest dość skomplikowany.

Dlaczego warto postawić na rolowaną bramę do garażu?
Rolowane bramy garażowe są przede wszystkim przeznaczone dla osób, które cenią sobie wygodę. Wyposażone są one w ciche i szybkie mechanizmy, które pozwalają zaoszczędzić czas i nie martwić się o hałas podczas użytkowania. Tego rodzaju bramy są połączeniem estetyki, wysokiej jakości wykonania oraz komfortu użytkowania. Automatyczny system pozwala sterować otwieraniem i zamykaniem bez wysiadania z samochodu, co jest bardzo użyteczne, gdy na dworze panują niekorzystne warunki atmosferyczne. Jeśli chcesz w swoim garażu zamontować rolowaną bramę i nie wiesz, na jaki model się zdecydować, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą i pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.BĄDŹMY W KONTAKCIE


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.