Rolety screen Kraków


Oferta przygotowana przez naszą firmę jest bardzo szeroka i obejmuje ona wysokiej jakości rozwiązania o charakterze praktycznym oraz estetycznym. Bardzo ważną grupę produktów, które wykonujemy i montujemy u naszych klientów, stanowią osłony okienne. Między innymi dzięki nam możesz zamówić profesjonalne rolety screen w Krakowie. Są to produkty skutecznie walczące z nadmiernym nasłonecznieniem wnętrz w różnych budynkach. Elementy takie świetnie chronią różne typy budowli, dlatego nadają się do użytkowania zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i biurowcach oraz różnych obiektach firmowych.

Praktyczne rozwiązania i trwałe materiały
Oferowane przez nas rolety screen w Krakowie są produktami wykonanymi ze specjalnych dziurkowanych tkanin. Bazują one na połączeniu tworzywa sztucznego PCV z trwałymi włóknami szklanymi. Odbijają one promienie słoneczne. Zaletą takich rolet jest skuteczna ochrona przed słońcem bez jednoczesnego całkowitego zaciemnienia wnętrz, jak w przypadku klasycznych rolet czy żaluzji. Tego rodzaju ekrany słoneczne charakteryzują się bardzo dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy też szkodliwe warunki pogodowe. Widoczność w pomieszczeniu pozostaje na wysokim poziomie, dzięki naszym roletom screen, ale jednocześnie osoby przebywające w danym wnętrzu mają zapewnioną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się przestrzeni. Jest to ważne dla komfortu przebywania w danym miejscu, a w przypadku firm rolety screen wpływają korzystnie na koncentrację i wydajność pracy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Nasza oferta obejmująca rolety screen w Krakowie jest jak najbardziej godna polecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również firm. Produkty te nadają się do używania na dużych powierzchniach szklanych oraz na małych oknach w budynkach mieszkalnych albo biurowcach. Kolejną zaletą tych wyrobów jest ich szybki, sprawny i łatwy montaż. Co więcej, materiały, z których zostały wykonane, są łatwe w czyszczeniu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy wiele standardowych rodzajów, kształtów i rozmiarów takich elementów. Warto dodać, że obsługujemy również niestandardowe zamówienia i jesteśmy w stanie stworzyć rolety screen dopasowane do nietypowych wymiarów podanych przez klienta. W każdym przypadku realizujemy zamówienie z dbałością o każdy szczegół i o wszystkie wymagania klientów.BĄDŹMY W KONTAKCIE


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.