Kraty Kraków
Kraty - Kraków
Kraty rolowane są przede wszystkim bardzo wygodnym sposobem na zabezpieczenie danej przestrzeni. Produkty znajdujące się w naszej ofercie są wykonywane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, dlatego wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie nie zasłaniają całkowicie witryny lokalu, dlatego nadal umożliwiają przyszłym, potencjalnym klientom zainteresowanie się prezentowanymi produktami. Zapewniają również właściwą wentylację, co jest istotne w przypadku przechowywania towaru wymagającego odpowiednich warunków.

Nowoczesne kraty w Krakowie
Wspomniana automatyka sprawia, że są również atrakcyjne od strony użytkowej. Tego rodzaju rozwiązania spotyka się najczęściej w galeriach i pasażach handlowych, a także magazynach lub innych lokalach, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia.

Kraty Kraków - dopasowanie do wymagań klientów
Znajdujące się w naszej ofercie kraty zawsze są wykonywane na konkretne zamówienie klienta. Z tego powodu umożliwiamy wybór dowolnej szerokości, jak i różnych wersji kolorystycznych. Proponujemy też kilka wariantów pod względem stosowanych mechanizmów oraz ich obudów. Ze względu na możliwość zwijania produkty tego rodzaju nie zajmują sporo miejsca i montuje się je bezpośrednio nad wejściem. Interesują Cię zwijane kraty w Krakowie? Zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści zaproponują indywidualną ofertę i doradzą w wyborze konkretnego modelu.