Refleksole Kraków
Refleksole
Refleksole dzięki swoim walorom estetycznym, poza funkcją zaciemniania mogą stanowić doskonałe motywy dekoracyjne.

Pomagają w zachowaniu stałej komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych . Zastosowanie refleksoli pozwala na ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

Stosowane w roletach tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen, Screen, dzięki swoim właściwościom, gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do pomieszczenia światła, tłumią kontrasty, zachowując dobrą widoczność na zewnątrz.

Solidna aluminiowa konstrukcja oraz wysokiej klasy tkaniny z wytrzymałych włókien poliestrowych pokrywanych PVC są gwarantem długotrwałego użytkowania rolet.

Refleksol idealnie sprawdzi się do zabudowy balkonu lub tarasu i ochroni przed nagrzewaniem lub zbyt duża ilością promieni słonecznych.

Refleksole - Kraków
Oferowane klientom z Krakowa refleksole to uniwersalne rozwiązanie dla każdego budynku, którego użytkownicy odczuwają negatywny wpływ zbyt silnego nasłonecznienia. Wspomniana uniwersalność jest spowodowana między innymi faktem, że akcesoria tego typu mogą zostać zamontowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Można je spotkać w domach prywatnych, lokalach komercyjnych, a czasami nawet budynkach zabytkowych.

Różnorodne refleksole - Kraków
Refleksole występują w różnych rodzajach, dlatego mogą gwarantować całkowite zaciemnienie (idealne rozwiązanie dla sal kinowych czy teatralnych), jak i przepuszczać w pewnym stopniu promienie słoneczne, przy jednoczesnym zwiększeniu walorów termoizolacyjnych pomieszczenia. To nie wszystko, ponieważ dostępne w naszej ofercie produkty są wykonywane na zamówienie klienta i mogą być montowane nawet przy niestandardowych oknach (np. trójkątnych czy dachowych).

Refleksole mogą posiadać napęd manualny, jak i elektryczny, dlatego są wygodnym rozwiązaniem nawet w przypadku wysokich pomieszczeń (np. hal sportowych). Dysponujemy bogatą paletą kolorystyczną tkanin stosowanych w refleksolach, mogą zostać dopasowane do wnętrza obiektu lub jego elewacji.

Postaw na refleksole - Kraków
Jeśli nie wiesz, jakie refleksole sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku, to zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania.