Markiza tarasowa Kraków


Markizy tarasowe stanowią doskonałą ochronę przeciwsłoneczną tarasu. Będą one szczególnie dobrym rozwiązaniem, kiedy deszcz lub słońce przeszkadzają podczas wypoczynku. Chronią one bowiem przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz wysoką temperaturą. Co więcej, zapewniają nie tylko zabezpieczenie, ale mają również niepowtarzalny wygląd. W naszym sklepie znajdziesz blisko sto różnych wzorów oraz kolorów tkanin, które w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowej zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy również możliwość wykonania markizy na wymiar, a także rozbudowany asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową, która zapewni optymalny dobór wymiarów oraz funkcji produktu.

Markiza tarasowa - charakterystyka
Markiza tarasowa różni się od balkonowej głównie rozmiarami - jest większa. Jej wysięg dochodzi bowiem nawet do 3,5 m. Klienci wybierają to rozwiązanie najczęściej, aby osłonić duże ogródki letnie lub tarasy. Markizy, jakie znajdziesz w naszej ofercie, mają m.in. poszycie z impregnowanego materiału, przegubowo składane ramiona oraz regulowany kąt nachylenia. Markizy, które montujemy na ostatnich kondygnacjach budynków, wyposażone są w boczne wsporniki, które na stałe przytwierdzamy do ściany. Zapobiega to zerwaniu się produktów podczas silnego wiatru.

Nowoczesna markiza tarasowa - Kraków
Wszystkie markizy, jakie można nabyć w naszym sklepie, są zbudowane z trwałych oraz szczelnych tkanin. To gwarantuje odporność na rozdarcia, płowienie, siłę wiatru oraz zanieczyszczenia powietrza. Co więcej, markizy odbijają szkodliwe promieniowanie UV. Pomimo tego, że jej głównym zadaniem jest ochrona przed słońcem, a nie deszczem, wykonana jest ona z impregnowanego materiału z ochronną powłoką. Nowoczesne markizy tarasowe w Krakowie często są chowane w kasecie. Tego rodzaju rozwiązania zastosowane do wykonania markiz oraz najwyższa precyzja w ich wytworzeniu są gwarancją niezawodnego działania produktu. Całość markizy malowana jest za pomocą techniki proszkowanej w standardowych kolorach: beżowym, białym, grafitowym, brązowym lub srebrnym z wykończeniem grafitowym. Poza standardowymi odcieniami istnieje również możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL. To właśnie ten fakt sprawia, że przyciągamy do nas mnóstwo klientów z Krakowa i okolic. Gwarantujemy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Do produkcji markiz tarasowych stosujemy najwyższej jakości materiały - tkaniny impregnowane importowane z zachodu oraz stopy aluminium. Wszystkie nasze produkty są objęte dwuletnim okresem gwarancji.BĄDŹMY W KONTAKCIE


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.