Sterowanie do rolet Kraków


Jednym z największych atutów posiadania rolet powinna być ich funkcjonalność. Właśnie dlatego ważne jest zamontowanie odpowiedniego sterownika. Dokonując wyboru, na rynku możesz natknąć się na najróżniejsze konfiguracje, opcje i systemy. To, co będzie dla Ciebie najlepsze, powinno być zindywidualizowane. Jeśli poszukujesz firmy, która wykona sterowanie do rolet w Krakowie, to doskonale trafiłeś. Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji, dlatego możesz nam zaufać.

Jakie mechanizmy sterowania roletami są dostępne?
Współczesna technologia nie ogranicza się do linek lub łańcuszków. Wszystko jest zmechanizowane, a tylko od Ciebie zależy, czy również zautomatyzowane. Najprostszym sterowaniem do rolet w Krakowie jest:

1) Sterowanie ręczne
Ten typ sterowania można spotkać najczęściej. Jako najprostszy technicznie oraz najtańszy znalazł zastosowanie w wielu domach oraz zdobył uznanie wielu klientów. Może Ty będziesz jednym z nich? Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytania:
● Rolety jakich rozmiarów planujesz zakupić?
● Ile rolet potrzebujesz?
Dwie stosunkowo niewielkie rolety w pokoju dziennym mogą być oparte na sterowaniu ręcznym. Natomiast im więcej, tym może być gorzej. Czy wyobrażasz sobie ręcznie zasłaniać każde z kilkunastu okien w Twoim domu? Jest to żmudny proces, dlatego lepiej zdecydować się na elektryczne sterowanie do rolet. Dodatkowo im większy rozmiar szklanej powierzchni, tym ciężar rolety się zwiększa.

2) Sterowanie elektryczne
To opcja zdecydowanie wygodniejsza, choć także nieco droższa. Planując montaż okien o niestandardowych rozmiarach, warto zadbać o swój komfort i wybrać sterowanie elektryczne. W ramach tego rozwiązania dostępne są dwa systemy:
● indywidualne sterowanie,
● centralne sterowanie.
Pierwsze, jak sama jego nazwa wskazuje, zapewnia kontrolę tylko nad jedną wybraną przez Ciebie roletą. Jest to zatem podobne do sterowania ręcznego, ale w tym przypadku proces opuszczania lub podnoszenia wykonuje siłownik elektryczny. Ty tylko inicjujesz tę czynność. Drugi system jest zdecydowanie wygodniejszy. Centralne sterowanie do rolet w Krakowie, dzięki najnowszej technologii, może być obsługiwane:
● radiowo,
● przewodowo.
System radiowy jest najmniej inwazyjny, polecenie wykonania pracy wysyłasz pilotem lub naściennym nadajnikiem. Natomiast system przewodowy, jak nazwa wskazuje, wymaga odpowiedniego okablowania i połączenia rolet z jednym przekaźnikiem. Jeśli w pobliżu Krakowa chcesz znaleźć sterowanie do rolet, które Cię nie zawiedzie, śmiało możesz zaufać oferowanym przez nas produktom.BĄDŹMY W KONTAKCIE


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.